Datum narození: | 05.05.2015 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | SK LAMA o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, SK JC Sport Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín A |
1 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 05.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - SK JC Sport Opava A |
2 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 12.05.2024, TK PRECHEZA Přerov o.s. A - SK JC Sport Opava A |
2 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 26.05.2024, Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava A |
2 |
5. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 02.06.2024, SK JC Sport Opava A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B |
2 |
6. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 16.06.2024, TK TENNISPOINT FM A - SK JC Sport Opava A |
2 |
Družstva celkem (2hra) | 11 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 15 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, SK JC Sport Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín A |
0 |
2. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 05.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - SK JC Sport Opava A |
0 |
3. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 12.05.2024, TK PRECHEZA Přerov o.s. A - SK JC Sport Opava A |
1 |
4. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 26.05.2024, Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava A |
1 |
5. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 02.06.2024, SK JC Sport Opava A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B |
1 |
6. | Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B 16.06.2024, TK TENNISPOINT FM A - SK JC Sport Opava A |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 15 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Davidová Klaudie | - | Trochtová Beata | 3:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Davidová Klaudie | - | Mikuláštíková Sabina | 6:1 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kalavský, Davidová | - | Trochtová, Mikuláštíková | 4:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kaboňová Tereza | - | Davidová Klaudie | 0:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Michálek Petr | - | Davidová Klaudie | 0:6 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B TK PRECHEZA Přerov o.s. A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šperková Isabela | - | Davidová Klaudie | 2:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Beli Christina | - | Davidová Klaudie | 2:6 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B TK PRECHEZA Přerov o.s. A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Beli, Tšponová | - | Kalavský, Davidová | 1:6 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jackowská Mia | - | Davidová Klaudie | 2:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Hlaváčová Julie | - | Davidová Klaudie | 0:6 |
získané body: 1 b. |
26.05.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Paloušek, Pekárek | - | Davidová, Schreierová | 0:6 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Davidová Klaudie | - | Takos František | 6:1 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Davidová Klaudie | - | Šidlová Sofie | 6:1 |
získané body: 1 b. |
02.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava A - TK PRECHEZA Přerov o.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kalavský, Davidová | - | Takos, Šidlová | 6:2 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B TK TENNISPOINT FM A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tyleček Ondřej | - | Davidová Klaudie | 3:6 |
získané body: 1 b. | ||||
team | Chlebková Simona | - | Davidová Klaudie | 1:6 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024, Memoriál Zdeňka Kocmana - BABYTENIS Oblastní přebor skupina B TK TENNISPOINT FM A - SK JC Sport Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tyleček, Chlebková | - | Kalavský, Davidová | 3:6 |
získané body: 1 b. |