Datum narození: | 18.02.2011 |
Platnost reg. do: | 31.03.2025 |
Klub: | TJ Staňkov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TJ Staňkov | 745 (4) | |||
2023-L | TJ Staňkov | 596 (6) | 799 (3) |
||
2024-Z | TJ Staňkov | 615 (1) | 731 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Procházka Filip | - | Múčka Matěj | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
01.03.2024, Halový okresní přebor - DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pivoňka, Procházka | - | Lang, Múčka | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Podestát Tadeáš | - | Múčka Matěj | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Procházka, Prokopec | - | Pivoňka, Múčka | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR II. PL A 5.5.2024, LTC Sušice - TJ Staňkov |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR II. PL A 5.5.2024, LTC Sušice - TJ Staňkov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
5.5.2024, ODR II. PL A LTC Sušice - TJ Staňkov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vospěl Martin | - | Múčka Matěj | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, ODR II. PL A LTC Sušice - TJ Staňkov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tomas, Poul | - | Janeček, Múčka | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
2 | 20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pivoňka Tomáš | - | Múčka Matěj | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
19.01.2024, Halový okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Lang, Švejnoch | - | Hejda, Múčka | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pivoňka Tomáš | - | Múčka Matěj | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
20.04.2024, Okresní přebor DomažliceLTC Domažlice (P), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pivoňka, Podestát | - | Lang, Múčka | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |