Datum narození: | 14.09.1991 |
Platnost reg. do: | 15.04.2025 |
Klub: | TJ Žďár nad Sázavou |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2005 | TJ Žďas Žďár n/Sázavou | 873 (3) |
|||
2006 | TJ Žďas Žďár n/Sázavou | 989 (1) |
|||
2007 | TJ Žďas Žďár n/Sázavou | 859 (3) | |||
2008 | TJ Žďas Žďár n/Sázavou | 836 (3) | |||
2009 | TJ Žďas Žďár n/Sázavou | 445 (6) | |||
2010 | TJ Žďár n/Sázavou | 480 (1) | 2208 (3) | ||
2011 | TJ Žďár n/Sázavou | 1131 (4) | |||
2012 | TJ Žďár n/Sázavou | 753 (6) | |||
2013 | TJ Žďár n/Sázavou | 831 (4) | |||
2015 | TJ Žďár n/Sázavou | 861 (3) | |||
2016 | TJ Žďár n/Sázavou | 528 (4) | |||
2017 | TJ Žďár nad Sázavou | 617 (4) | |||
2018 | TJ Žďár nad Sázavou | 286 (9) | |||
2019 | TJ Žďár nad Sázavou | 602 (4) | |||
2020 | TJ Žďár nad Sázavou | 890 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | III.TŔÍDA sk.AA 27.4.2024, Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou |
0 |
2. | III.TŔÍDA sk.AA 4.5.2024, TJ Žďár nad Sázavou - HTK Třebíč C |
1 |
3. | III.TŔÍDA sk.AA 11.5.2024, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou |
0 |
4. | III.TŔÍDA sk.AA 25.5.2024, TJ Žďár nad Sázavou - Slavoj Třešť |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | III.TŔÍDA sk.AA 27.4.2024, Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou |
0 |
2. | III.TŔÍDA sk.AA 4.5.2024, TJ Žďár nad Sázavou - HTK Třebíč C |
0 |
3. | III.TŔÍDA sk.AA 11.5.2024, TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou |
1 |
4. | III.TŔÍDA sk.AA 25.5.2024, TJ Žďár nad Sázavou - Slavoj Třešť |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
27.4.2024, III.TŔÍDA sk.AA Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Motalík Luděk | - | Čepl Lukáš | 4:6, 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
27.4.2024, III.TŔÍDA sk.AA Sokol Jemnice - TJ Žďár nad Sázavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Safín, Motalík | - | Čepl, Zelený | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
4.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Žďár nad Sázavou - HTK Třebíč C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čepl Lukáš | - | Říha Šimon | 1:6, 6:2, 6:4 |
získané body: 1 b. |
4.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Žďár nad Sázavou - HTK Třebíč C | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
11.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák Tomáš | - | Čepl Lukáš | 6:0, 7:5 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Sokol Bedřichov Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dvořák, Mikulčík | - | Odvárka, Čepl | 1:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
25.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Žďár nad Sázavou - Slavoj Třešť | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čepl Lukáš | - | Šplinar František | 6:1, 6:2 |
získané body: 1 b. |
25.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA TJ Žďár nad Sázavou - Slavoj Třešť | ||||
---|---|---|---|---|
team | Čepl, Paleček | - | Hejl, Křikava | 6:0, 6:2 |
získané body: 1 b. |