Datum narození: | 24.02.2015 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK Dolní Dobrouč |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 4.5.2024 NT 12.5.2024, TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč |
1 |
2. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 25.5.2024 NT 2.6.2024, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč |
1 |
3. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B |
0 |
4. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TK Ústí n. Orlicí |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 4.5.2024 NT 12.5.2024, TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč |
0 |
2. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 25.5.2024 NT 2.6.2024, TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč |
0 |
3. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B |
1 |
4. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TK Ústí n. Orlicí |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kalousová Ella | - | Pražák Janek | 0:6 |
získané body: 1 b. |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nguyen, Kalousová | - | Moravkova, Pražák | 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.5.2024 NT 2.6.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gering Adrian | - | Pražák Janek | 1:6 |
získané body: 1 b. |
25.5.2024 NT 2.6.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Letohrad - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gering, Mikulecká | - | Pražák, Gross | scr. |
získané body: 0 b. |
11.5.2024 NT 26.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Dolní Dobrouč - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pražák Janek | - | Zavřel Benjamín | 5:7 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024 NT 26.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Dolní Dobrouč - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pražák, Gross | - | Šilarová, Šimková | 6:0 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Dolní Dobrouč - TK Ústí n. Orlicí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pražák Janek | - | Dostálová Viktorie | 7:5 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Dolní Dobrouč - TK Ústí n. Orlicí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Moravkova, Pražák | - | Kroulík, Havlíček | 6:3 |
získané body: 1 b. |