Datum narození: | 15.10.2013 |
Platnost reg. do: | 11.04.2025 |
Klub: | Sokol Nové Strašecí |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 26.05.2024 NT 01.06., TK Stochov - Sokol Nové Strašecí |
0 |
2. | 44 - II. třída A 02.06.2024 NT 08.06., Tenis DLI Kladno A - Sokol Nové Strašecí |
3 |
3. | 44 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., LTC Rakovník A - Sokol Nové Strašecí |
0 |
4. | 44 - II. třída A 16.06.2024 NT 22.06., Sokol Nové Strašecí - LTC Rakovník B |
1 |
5. | 44 - II. třída A 12.05.2024 NT 25.05., Sokol Nové Strašecí - Tenis DLI Kladno B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 26.05.2024 NT 01.06., TK Stochov - Sokol Nové Strašecí |
0 |
2. | 44 - II. třída A 02.06.2024 NT 08.06., Tenis DLI Kladno A - Sokol Nové Strašecí |
0 |
3. | 44 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., LTC Rakovník A - Sokol Nové Strašecí |
0 |
4. | 44 - II. třída A 16.06.2024 NT 22.06., Sokol Nové Strašecí - LTC Rakovník B |
0 |
5. | 44 - II. třída A 12.05.2024 NT 25.05., Sokol Nové Strašecí - Tenis DLI Kladno B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 4 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 4 |
26.05.2024 NT 01.06., 44 - II. třída A TK Stochov - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Procházková Julie | - | Šandová Babeta | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 44 - II. třída A TK Stochov - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Procházková, Knoblochová | - | Šandová, Šikolová | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 44 - II. třída A Tenis DLI Kladno A - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Janeček Filip | - | Šandová Babeta | 0:6, 2:6 |
získané body: 3 b. |
02.06.2024 NT 08.06., 44 - II. třída A Tenis DLI Kladno A - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kolaříková, Janeček | - | Haužvic, Šandová | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 44 - II. třída A LTC Rakovník A - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Němec Jakub | - | Šandová Babeta | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 44 - II. třída A LTC Rakovník A - Sokol Nové Strašecí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Němec, Vostrý | - | Šandová, Šikolová | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šandová Babeta | - | Šváchová Eliška | 6:0, 6:1 |
získané body: 1 b. |
16.06.2024 NT 22.06., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
12.05.2024 NT 25.05., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - Tenis DLI Kladno B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šandová Babeta | - | Ruban Viktor Dominik | 4:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 44 - II. třída A Sokol Nové Strašecí - Tenis DLI Kladno B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rudolfová, Šandová | - | Formánek, Ruban | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |