Datum narození: | 11.04.2012 |
Platnost reg. do: | 11.04.2025 |
Klub: | Lokomotiva Nymburk |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | Lokomotiva Nymburk | 896 (4) | |||
2023-L | Lokomotiva Nymburk | 733 (4) | |||
2024-Z | Lokomotiva Nymburk | 606 (6) | |||
2024-L | Lokomotiva Nymburk | 1047 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk |
0 |
2. | 37 - III. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s. |
0 |
3. | 37 - III. třída B 01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Nymburk - Tenisový klub Černošice |
1 |
4. | 37 - III. třída B 08.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Nymburk - TO SK Mělník |
0 |
5. | 37 - III. třída B 11.05.2024 NT 19.05., LTC Kolín - Lokomotiva Nymburk |
0 |
6. | 37 - III. třída B 15.06.2024 NT 23.06., Tsport Votice o.s. - Lokomotiva Nymburk |
0 |
7. | 37 - III. třída B 18.05.2024 NT 26.05., LTC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 27.04.2024 NT 01.05., Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk |
1 |
2. | 37 - III. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s. |
0 |
3. | 37 - III. třída B 01.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Nymburk - Tenisový klub Černošice |
1 |
4. | 37 - III. třída B 08.06.2024 NT 16.06., Lokomotiva Nymburk - TO SK Mělník |
0 |
5. | 37 - III. třída B 11.05.2024 NT 19.05., LTC Kolín - Lokomotiva Nymburk |
0 |
6. | 37 - III. třída B 15.06.2024 NT 23.06., Tsport Votice o.s. - Lokomotiva Nymburk |
0 |
7. | 37 - III. třída B 18.05.2024 NT 26.05., LTC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
27.04.2024 NT 01.05., 37 - III. třída B Slavoj Žiželice B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mrkvička, Grus | - | Karásek, Kyovský | 2:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek Patrik | - | Hnilica Adam | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek, Kyovský | - | Hnilica, Hrubý | 2:6, 6:4, 0:1 |
získané body: 0 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek Patrik | - | Šnupárek Jan | 6:0, 6:3 |
získané body: 1 b. |
01.06.2024 NT 16.06., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - Tenisový klub Černošice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hůlka, Karásek | - | Gajdarus, Šnupárek | 6:3, 6:4 |
získané body: 1 b. |
08.06.2024 NT 16.06., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek Patrik | - | Cmunt Ondřej | 0:9, 0:9 |
získané body: 0 b. |
08.06.2024 NT 16.06., 37 - III. třída B Lokomotiva Nymburk - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hůlka, Karásek | - | Janýra, Cmunt | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 37 - III. třída B LTC Kolín - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Synek Miroslav | - | Karásek Patrik | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 37 - III. třída B LTC Kolín - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rak, Synek | - | Mls, Karásek | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 37 - III. třída B Tsport Votice o.s. - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Lukáš Tůma | - | Karásek Patrik | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
15.06.2024 NT 23.06., 37 - III. třída B Tsport Votice o.s. - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Lukáš, Volek | - | Karásek, Kyovský | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
18.05.2024 NT 26.05., 37 - III. třída B LTC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kocev Gorjan | - | Karásek Patrik | 1:6, 6:4, 1:6 |
získané body: 1 b. |
18.05.2024 NT 26.05., 37 - III. třída B LTC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jaroš, Vlad | - | Hůlka, Karásek | 1:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 45 - II. třída B 26.05.2024 NT 01.06., Lokomotiva Nymburk - LTC Mladá Boleslav B |
3 |
2. | 45 - II. třída B 23.06.2024 NT 30.06., Lokomotiva Nymburk - LTC Houštka C |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 45 - II. třída B 26.05.2024 NT 01.06., Lokomotiva Nymburk - LTC Mladá Boleslav B |
0 |
2. | 45 - II. třída B 23.06.2024 NT 30.06., Lokomotiva Nymburk - LTC Houštka C |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
26.05.2024 NT 01.06., 45 - II. třída B Lokomotiva Nymburk - LTC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek Patrik | - | Hyblerová Kristýna | 6:1, 6:2 |
získané body: 3 b. |
26.05.2024 NT 01.06., 45 - II. třída B Lokomotiva Nymburk - LTC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Karásek, Karásek | - | Hyblerová, Koláčková | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
23.06.2024 NT 30.06., 45 - II. třída B Lokomotiva Nymburk - LTC Houštka C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Konečný, Karásek | - | Horova, Kunstová | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |