Datum narození: | 04.04.2015 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TO SK Žamberk |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 4.5.2024 NT 12.5.2024, TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč |
1 |
2. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 1.6.2024 NT 16.6.2024, TO SK Žamberk B - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B |
0 |
3. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Ústí n. Orlicí - TO SK Žamberk B |
1 |
4. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - TO SK Žamberk B |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 4.5.2024 NT 12.5.2024, TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč |
1 |
2. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 1.6.2024 NT 16.6.2024, TO SK Žamberk B - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B |
1 |
3. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Ústí n. Orlicí - TO SK Žamberk B |
1 |
4. | 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C 27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Letohrad - TO SK Žamberk B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 7 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 7 |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nguyen Tung Lam | - | Moravkova Lucie | 6:0 |
získané body: 1 b. |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TK Dolní Dobrouč | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nguyen, Kalousová | - | Moravkova, Pražák | 6:2 |
získané body: 1 b. |
1.6.2024 NT 16.6.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nguyen Tung Lam | - | Holcman Jakub | 5:7 |
získané body: 0 b. |
1.6.2024 NT 16.6.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TO SK Žamberk B - TC SANITINO Litomyšl, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Nguyen, Kalousová | - | Holcman, Šilar | 6:0 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024 NT 26.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Ústí n. Orlicí - TO SK Žamberk B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kroulík Filip | - | Nguyen Tung Lam | 1:6 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024 NT 26.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Ústí n. Orlicí - TO SK Žamberk B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kroulík, Dostálová | - | Nguyen, Lehká | 2:6 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Letohrad - TO SK Žamberk B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gering Adrian | - | Nguyen Tung Lam | 0:6 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 68 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubická soutěž sk. C TK Letohrad - TO SK Žamberk B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gering, Mikulecká | - | Nguyen, Štorek | 5:7 |
získané body: 1 b. |