Datum narození: | 23.09.2007 |
Platnost reg. do: | 16.04.2025 |
Klub: | LTC Sušice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | LTC Sušice | 1972 (3) | |||
2020 | LTC Sušice | 1226 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR II. PL A 12.5.2024, TK Horažďovice - LTC Sušice |
0 |
2. | ODR II. PL A 26.5.2024, LTC Sušice - Tenis klub Nýrsko |
0 |
1. | ODR II. PL semifinále, finále 2.6.2024 semifinále 2, SK Tenis Mýto, z.s. - LTC Sušice |
0 |
2. | ODR II. PL semifinále, finále 16.6.2024 zápas o 3. místo, LTC Sušice - TK Vodní stavby Plzeň |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR II. PL A 12.5.2024, TK Horažďovice - LTC Sušice |
1 |
2. | ODR II. PL A 26.5.2024, LTC Sušice - Tenis klub Nýrsko |
2 |
1. | ODR II. PL semifinále, finále 2.6.2024 semifinále 2, SK Tenis Mýto, z.s. - LTC Sušice |
0 |
2. | ODR II. PL semifinále, finále 16.6.2024 zápas o 3. místo, LTC Sušice - TK Vodní stavby Plzeň |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
12.5.2024, ODR II. PL A TK Horažďovice - LTC Sušice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlaváč Zbyněk | - | ouda david | 1:6, 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024, ODR II. PL A TK Horažďovice - LTC Sušice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Toninger, Šebek | - | ouda, Tomas | 5:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
26.5.2024, ODR II. PL A LTC Sušice - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | ouda david | - | Opluštil Jakub | 2:6, 7:5, 1:6 |
získané body: 0 b. |
26.5.2024, ODR II. PL A LTC Sušice - Tenis klub Nýrsko | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kůs, ouda | - | Kořán, Švec | 6:3, 6:3 |
získané body: 2 b. |
2.6.2024 semifinále 2, ODR II. PL semifinále, finále SK Tenis Mýto, z.s. - LTC Sušice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Otec Jiří | - | ouda david | 6:3, 4:6, 6:3 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024 semifinále 2, ODR II. PL semifinále, finále SK Tenis Mýto, z.s. - LTC Sušice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Houdek, Sedláček | - | Kůs, ouda | 5:7, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
16.6.2024 zápas o 3. místo, ODR II. PL semifinále, finále LTC Sušice - TK Vodní stavby Plzeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | ouda david | - | Pathy Ondřej | 6:3, 7:5 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024 zápas o 3. místo, ODR II. PL semifinále, finále LTC Sušice - TK Vodní stavby Plzeň | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tomas, ouda | - | Pathy, Machek | 6:2, 7:5 |
získané body: 1 b. |