Datum narození: | 13.08.2007 |
Platnost reg. do: | 19.04.2025 |
Klub: | BTK Brno |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | BTK Ingstav Brno | 1325 (4) | |||
2019 | BTK Ingstav Brno | 1253 (4) | |||
2020 | BTK Ingstav Brno | 1084 (1) | |||
2022-Z | BTK Brno | 560 (1) |
|||
2022-L | BTK Brno | 660 (1) |
|||
2023-Z | BTK Brno | 812 (3) | |||
2023-L | BTK Brno | 912 (3) | |||
2024-Z | BTK Brno | 657 (4) | |||
2024-L | BTK Brno | 643 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | IV.TŔÍDA sk.CA 11.5.2024, BTK Brno B - Tatran Brno Kohoutovice B |
1 |
2. | IV.TŔÍDA sk.CA 22.6.2024, BTK Brno B - Start Brno D |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | IV.TŔÍDA sk.CA 11.5.2024, BTK Brno B - Tatran Brno Kohoutovice B |
0 |
2. | IV.TŔÍDA sk.CA 22.6.2024, BTK Brno B - Start Brno D |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
11.5.2024, IV.TŔÍDA sk.CA BTK Brno B - Tatran Brno Kohoutovice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek Filip | - | Flora Tomáš | 7:5, 2:6, 6:0 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024, IV.TŔÍDA sk.CA BTK Brno B - Tatran Brno Kohoutovice B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
22.6.2024, IV.TŔÍDA sk.CA BTK Brno B - Start Brno D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek Filip | - | Steinmetz Ondra | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
22.6.2024, IV.TŔÍDA sk.CA BTK Brno B - Start Brno D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Helán, Jašek | - | Mlčůch, Steinmetz | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | III.TŘÍDA sk. FD 5.5.2024, TJ Kraví Hora Brno - BTK Brno |
0 |
2. | III.TŘÍDA sk. FD 12.5.2024, BTK Brno - TJ Slavoj Velké Pavlovice |
1 |
3. | III.TŘÍDA sk. FD 26.5.2024, Tenisový klub Šlapanice - BTK Brno |
1 |
4. | III.TŘÍDA sk. FD 2.6.2024, BTK Brno - Tatran Starý Lískovec |
1 |
5. | III.TŘÍDA sk. FD 16.6.2024, Tenisový klub Tesla Brno B - BTK Brno |
1 |
6. | III.TŘÍDA sk. FD 23.6.2024, BTK Brno - D&M Tennis Academy, z.s. |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | III.TŘÍDA sk. FD 5.5.2024, TJ Kraví Hora Brno - BTK Brno |
0 |
2. | III.TŘÍDA sk. FD 12.5.2024, BTK Brno - TJ Slavoj Velké Pavlovice |
1 |
3. | III.TŘÍDA sk. FD 26.5.2024, Tenisový klub Šlapanice - BTK Brno |
1 |
4. | III.TŘÍDA sk. FD 2.6.2024, BTK Brno - Tatran Starý Lískovec |
1 |
5. | III.TŘÍDA sk. FD 16.6.2024, Tenisový klub Tesla Brno B - BTK Brno |
1 |
6. | III.TŘÍDA sk. FD 23.6.2024, BTK Brno - D&M Tennis Academy, z.s. |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 10 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
5.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD TJ Kraví Hora Brno - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hegr Tomáš | - | Jašek Filip | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD TJ Kraví Hora Brno - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hegr, Koňařík | - | Jašek, Pelikán | 3:6, 7:5, 1:0 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - TJ Slavoj Velké Pavlovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek Filip | - | Hádlík Tibor | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
12.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - TJ Slavoj Velké Pavlovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek, Pelikán | - | Hádlík, Vaněk | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |
26.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD Tenisový klub Šlapanice - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Fajt Daniel | - | Jašek Filip | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
26.5.2024, III.TŘÍDA sk. FD Tenisový klub Šlapanice - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Fajt, Růžička | - | Jašek, Pelikán | 2:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - Tatran Starý Lískovec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek Filip | - | Jurka Tomáš | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - Tatran Starý Lískovec | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek, Zatloukal | - | Jurka, Homola | 6:2, 6:4 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD Tenisový klub Tesla Brno B - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mudra Petr | - | Jašek Filip | 4:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD Tenisový klub Tesla Brno B - BTK Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mudra, Volejník | - | Jašek, Pelikán | 2:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
23.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - D&M Tennis Academy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek Filip | - | Pozdenkov Boris | 6:1, 6:3 |
získané body: 1 b. |
23.6.2024, III.TŘÍDA sk. FD BTK Brno - D&M Tennis Academy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jašek, Pelikán | - | Pozdenkov, Šimoník | 6:4, 6:7, 1:0 |
získané body: 1 b. |