Datum narození: | 26.11.2008 |
Platnost reg. do: | 13.04.2025 |
Klub: | Tenisový klub Bzenec |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | Tenisový klub Bzenec | 824 (4) | |||
2021 | Tenisový klub Bzenec | 696 (1) | |||
2023-L | Tenisový klub Bzenec | 704 (3) | |||
2024-Z | Tenisový klub Bzenec | 719 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | III.TŘÍDA sk. DD 5.5.2024, LTC Hodonín - Tenisový klub Vnorovy, z.s. |
0 |
2. | III.TŘÍDA sk. DD 12.5.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - Sokol Lanžhot |
0 |
3. | III.TŘÍDA sk. DD 26.5.2024, TK Kyjov - Tenisový klub Vnorovy, z.s. |
0 |
4. | III.TŘÍDA sk. DD 2.6.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Vyškov |
0 |
5. | III.TŘÍDA sk. DD 16.6.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Uherské Hradiště |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | III.TŘÍDA sk. DD 5.5.2024, LTC Hodonín - Tenisový klub Vnorovy, z.s. |
0 |
2. | III.TŘÍDA sk. DD 12.5.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - Sokol Lanžhot |
0 |
3. | III.TŘÍDA sk. DD 26.5.2024, TK Kyjov - Tenisový klub Vnorovy, z.s. |
1 |
4. | III.TŘÍDA sk. DD 2.6.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Vyškov |
0 |
5. | III.TŘÍDA sk. DD 16.6.2024, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Uherské Hradiště |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
5.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD LTC Hodonín - Tenisový klub Vnorovy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Haruštiaková Klára | - | Kostrhounová Nela | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. | ||||
team | - | Kostrhounová | scr. | |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD LTC Hodonín - Tenisový klub Vnorovy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
12.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - Sokol Lanžhot | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kostrhounová Nela | - | Zríniová Karolína | 4:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
12.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - Sokol Lanžhot | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kostrhounová, KRZYSTKOVÁ | - | Zríniová, Slezáková | 3:6, 7:5, 0:1 |
získané body: 0 b. |
26.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD TK Kyjov - Tenisový klub Vnorovy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Slivková Žaneta | - | Kostrhounová Nela | 6:4, 6:1 |
získané body: 0 b. |
26.5.2024, III.TŘÍDA sk. DD TK Kyjov - Tenisový klub Vnorovy, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Stará, Kadubcová | - | Macháčková, Kostrhounová | 0:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
2.6.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Vyškov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kostrhounová Nela | - | Kubíková Nikola | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
2.6.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Vyškov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kostrhounová, KRZYSTKOVÁ | - | Kubíková, Lišková | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
16.6.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Uherské Hradiště | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kostrhounová Nela | - | Vašková Valentýna | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
16.6.2024, III.TŘÍDA sk. DD Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Uherské Hradiště | ||||
---|---|---|---|---|
team | Macháčková, Kostrhounová | - | Ševců, Vašková | 6:3, 6:2 |
získané body: 1 b. |